ثبت‌نام مدارس نمونه استان بوشهر از ۲۵ خرداد شروع می‌شود

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان بوشهر از شروع ثبت‌نام مدارس نمونه متوسطه اول از ۲۵ خرداد در استان خبر داد.

♦حسین درتاج ظهر سه‌شنبه در نشست کمیته هماهنگی ثبت‌نام مدارس نمونه استان بوشهر اظهار داشت: مدارس نمونه شهرستان‌های بوشهر، گناوه، دشتستان و دشتی از نمونه دولتی به هیئت‌امنایی تغییر کرده‌اند.

وی گفت: در شهرستان‌ها و مناطق کمتر برخوردار جم، دیر، تنگستان، سعدآباد و شبانکاره دانش‌آموزان بدون برگزاری آزمون در مدارس نمونه دولتی پذیرش می‌شوند.

درتاج با اشاره به اینکه در مدارس نمونه شهرستان‌های جم، دیر و تنگستان صرفاً پذیرش دانش‌آموز به صورت غیر خوابگاهی است، خاطرنشان کرد: در دو منطقه شبانکاره و سعدآباد باهدف پذیرش دانش‌آموزان روستایی، مدارس به صورت شبانه‌روزی اداره می‌شوند.

معاون آموزش متوسطه بابیان اینکه ثبت‌نام اولیه به صورت غیرحضوری و از طریق سایت همگام انجام می‌شود، افزود: دانش‌آموزان متقاضی پس از دریافت کاربری و رمز از مدیر مدرسه ابتدایی محل تحصیل خود، از تاریخ ۲۵ خرداد تا ۲ تیر نسبت به تکمیل فرم خود اظهاری در سایت همگام اقدام کنند.

درتاج ادامه داد: فرم‌های خود اظهاری و مدارک و مستندات در کمیته شهرستان و منطقه بررسی و امتیاز بندی می‌شوند و در تاریخ ۳۰ تیر ۹۹ نفرات برگزیده اولیه از طریق پورتال آموزش و پرورش استان بوشهر اطلاع‌رسانی می‌شود.

معاون آموزش متوسطه با اشاره امکان درج اعتراض به نتایج اولیه از طریق سایت همگام در بازه زمانی اول تا سوم مرداد، تصریح کرد: پس از بررسی اعتراضات لیست نهایی در تاریخ ۵ مرداد از طریق پورتال آموزش و پرورش استان بوشهر اطلاع‌رسانی می‌شود.

متقاضیان برای دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام مدارس نمونه دولتی متوسطه اول استان بوشهر می‌توانند به پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر مراجعه کنند.

دستور العمل ثبت نام مدارس نمونه pdf+دانلود

دستورالعمل ثبت نام مدارس نمونه متوسطه اول